Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

Hakkımızda

Online Alışveriş Sitesi

 

Online alışveriş sitesi Konyaaltı Bilgisayar Servisi, 2003 yılından bu yana hizmet veriyor. Ege Bilişim bünyesinde faaliyet gösteren Konyaaltı Bilgisayar Servisi, yenilikleri ile Türkiye'nin dijital alışveriş sektörüne yön veriyor.

Online alışveriş deneyimini her geçen gün daha kolay hale getiren, dijitalleşen dünyanın gereklerine uygun geliştirmelerle sunduğu hizmetleri daha da avantajlı kılan Konyaaltı Bilgisayar Servisi, ziyaretçilerine bol çeşit, uygun fiyat, hızlı teslimat ve sürpriz indirimler sunuyor.Türkiye'de e-ticaretin lideri olmanın gururunu yaşıyor.

En iyi ürünleri en uygun fiyatlarla, en hızlı teslimatla ve müşteri memnuniyeti hedefiyle sunan Konyaaltı Bilgisayar Servisi, büyümeye ve Türkiye'de e-ticaret deneyiminin standartlarını her geçen gün yükseltmeye devam ediyor.

 

Kaliteli Hizmet Anlayışı

 

Konyaaltı Bilgisayar Servisi kaliteli hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti yaklaşımı ve uygun fiyat politikasıyla her zaman yanınızda bir destekçiniz olarak yer almaya devam etmektedir. Servisimizİ ev veya işyerinizde bakıyoruz işletim sistemi kurulumu, laptop klavye değişimi, laptop adaptör değişimi, laptop lcd panel değişimi, laptop ekran değişimi, laptop şarj adaptörü değişimi, laptop anakart tamiri, laptop ekran kartı tamiri, bilgisayar yedek parça temini, fan temizliği, bilgisayar bakımı, laptop batarya değişimi ve daha bir çok konuda sizlere hizmet vermekteyiz.

Teknik servisimiz her marka ve her model bilgisayara özel teknik servis hizmeti vermektedir.Hp teknik servisi, Asus teknik servisi, Lg teknik servisi,Toshiba teknik servisi, Casper teknik servisi, Packardbell teknik servisi, Lenovo teknik servisi, Sony teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz.Her zaman güvenebileceğiniz teknik servisin adresi Konyaaltı Bilgisayar Servisi makinelerinizi Konyaaltı içerisinde biz gelip ek bir ücret talep etmeden adresinizden alıyoruz. Tamirat sonrası yine ekstra bir ücret ödemeden adresinizde geri bırakıyoruz. Bu özel servisimizle sizlerin yükünü biraz da olsa hafifletmeye çalışarak size de kaliteli hizmetten yararlanma ayrıcalığını sunuyoruz.

Bizi Takip Edin

X